Vortex Dijital Logo

VorteX Dijital

Vortex Dijital, 18 senelik tecrübelerini ve birikimlerini bir araya getirmiş olan Microsoft Specialist Ercan Bozkurt ve Adobe Expert Arda Otuk’un kurduğu bir Dijital Gelişim Platformudur.

Ön görülerin de üstünde bir büyüme gösteren ve adeta bir dijital devrim halini almış olan dijital yaşam, hem kişisel hem de iş hayatımızda alternatifsiz bir öneme sahiptir.

Bu dijital devrime katılarak bir parçası olmak, profesyonel olarak avantajlarından yararlanarak kişisel kariyer ve iş geliştirme konularında maksimum ölçüde yararlanabilmek için var olan yol ve yöntemler, dijital devrimin hızı karşısında birçok parçaya bölünmüştür.

Bu durum karşısında kişisel kariyerimiz veya var olan işimizi geliştirmek için atılan adımların doğru olması hayati önem taşımaktadır.

Vortex, dijital çağı yakalamaya çalışırken gerçekleşen ve gittikçe kontrol edilebilirliği azalan bu parçaları bir araya getirmek, kişi ya da kurumlar için takip ve kontrol edilebilir bir biçimde yeni yol haritalarıyla sunmak üzere kendi bakış açısını geliştirmiştir.